Gecelermi seni bana düşündüren. Yoksa benmiyim seni düşünmek iç

<!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} -->

Geceleri yalnız ve sensiz uzun oluyor biliyor musun ? Bu zamanlarda neler düşünüyorum biliyor musun ?

 

 

Gücüme gidiyor !

 

Seninle geçen o güzel günlerin ardından yalnızlığı hayatıma ortak etmek.

O kadar sevmeme rağmen mesafelerin uzaklığı gücüme gidiyor.

Ne kadar seversem de ümitsizliklerin peşimi bırakmaması, sigaradan her duman çekişimde dumanıyla birlikte hayallerimin kaybolma korkusu gücüme gidiyor.

 

Korkuyorum !

 

Her şey gibi senide kaybetmekten korkuyorum. Hayattan hiçbir zaman fazla/lüks bir beklentim olmadı. Hayatın seni bana lüks olarak görmesinden korkuyorum. Susmandan, hiçbir zaman konuşmamandan korkuyorum. O güzel gülüşünden, o masum bakışından mahrum kalmaktan korkuyorum. Mum’u yakan ateşin mum’uda bitiren ateş olacağından korkuyorum

Korkuyorum çünkü her zaman korkularımla yüzleşiyorum !

 

 

Ümitlerimde var !

 

Ama korkularımdan yada gücüme gidenlerden daha çok değil. Ama korkularım ve gücüme gidenler kadar zayıfta değil.

 

Öyle bir inancım var ki, sana olan sevgiyle besleniyor, bu sevgi devam ettiği sürece ümitlerimin sonunun gelmeyeceğini biliyorum.

 

 

"Öyle zamanlarım oluyor ki. Ağlamak lık oluyorum. Sessiz bir şekilde hıçkırarak ağlamak gözyaşları içinde kaybolmak ve ağladığımı kimselere belli etmemek, yenildiğimi göstermemek istiyorum. Sensiz ve sessiz geçen her zaman gücüme gidiyor. Bunun böyle devam etmesinden korkuyorum."

 

Biliyor musun değerli insan ! Sensiz ve sessiz geçen uzun gecelerim bunları düşünmekle geçiyor, Son bir kaç haftamda !


02:38

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !